Search
Close this search box.

Odhalen ovladač Stormcloud Vapor pro Xbox Series X/S

Microsoft právě odhalil svůj nejnovější přírůstek do rodiny ovladačů Xbox Series X/S – speciální edici Stormcloud Vapor. Tento jedinečný ovladač, který je nyní k dispozici pro předobjednávky, přináší svěží vlnu do světa herních příslušenství.

Bouřkové mraky jako inspirace pro design

Ovladač Stormcloud Vapor, nový klenot od Microsoftu, je nyní k dispozici pro předobjednávky. S cenovkou 69,99 dolarů se může stát vaším prostřednictvím online obchodu Xbox, obchodů Microsoft a vybraných místních prodejen. Jeho onyxově modrá barva a kouřový vzhled mu dodávají jedinečný vzhled, který se vymyká z běžné řady ovladačů Xbox Series X/S.

Design tohoto ovladače je inspirován bouřkovými mraky a oblaky páry, které každému ovladači dodávají jedinečný vzhled. Tato inspirace se odráží i v názvu – Stormcloud Vapor. Ovladač je vybaven pogumovanými rukojetěmi s modrým diamantovým vzorem a je kompatibilní s konzolemi Xbox Series X/S a Xbox One, PC, mobilními telefony a tablety. Kromě jedinečného designu přináší Stormcloud Vapor také exkluzivní dynamické pozadí.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS