Přeskočit na obsah

Odolný handheld s Androidem pro armádu a policii

Společnost Panasonic představila TOUGHBOOK N1 Tactical, variantu svého odolného kapesního zařízení (handheldu) s operačním systémem Android, určenou pro použití v armádě nebo u příslušníků veřejných bezpečnostních složek jako je policie. Tyto taktické týmy a speciální operátoři vyžadují co nejspolehlivější zařízení pro plánování a provádění misí a situační povědomí (SA). TOUGHBOOK N1 Tactical, je zařízení nové generace navržené speciálně pro tato prostředí s využitím aplikací SA, jako je například ATAK.

TOUGHBOOK N1 Tactical je plně odolný kapesní počítač se stupněm krytí IP68 proti prachu a vodě, vyrobený podle norem MIL-STD-810G, který zvládá extrémní teploty a vibrace, a splňuje běžná kritéria NIAP. 4,7″ antireflexní displej čitelný na denním světle s jasem 550 cd/m² je vybaven režimy snímání deště a dotyku v rukavicích, které zajišťují, že obrazovka je dobře čitelná a lze s ní manipulovat za jakýchkoli podmínek.

8 programovatelných tlačítek rychlého spuštění umožňuje okamžíté a snadné spouštění a přepínání mezi aplikacemi. Zařízení může pracovat až 12 hodin s funkcí výměny za tepla. Běží na něm operační systém Android 11 s dlouhodobými bezpečnostními aktualizacemi a lze jej používat se systémem Panasonic COMPASS, výkonnými nástroji společnosti Panasonic pro nasazení, podporu a ovládání systému Android. Zařízení podporuje všechny aplikace, které mobilní tým potřebuje, procesorem Qualcomm Octa Core se 4 GB paměti RAM a 64GB úložištěm Flash.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy