Search
Close this search box.

Ondřej Míček byl jmenován Head of Industrial Agency v Savills pro ČR a Slovensko

Společnost Savills jmenovala 1. prosince 2023 Ondřeje Míčka na pozici Head of Industrial Agency pro Českou republiku a Slovensko. Ondřej Míček v Savills začínal jako konzultant v oblasti pronájmu průmyslových prostor a během svého působení rozšířil svou specializaci o prodej průmyslových prostor, akvizice pozemků a datová centra.

„Jmenování Ondřeje do vedoucí pozice je odměnou za jeho úsilí a přínos k významnému rozvoji a rozšíření služeb industriálního týmu v Savills. Ondřej vnáší do své nové pozice pracovní entuziasmus a má plnou podporu firmy v personálním rozvoji oddělení a rozšiřování odbornosti týmu a stávající klientské základny,“ říká Stuart Jordan, CEO Savills Central & Eastern Europe.

Ondřej Míček dodává: „Díky tomu, že jsem součástí Savills již několik let, tak vím, jak tým funguje interně zejména ve vztazích s klienty a mám tedy jasnou vizi, kam oddělení dále směřovat. Náš tým má širokou odbornost a skvělý základ, na němž lze dobře stavět, a proto můžeme poskytovat poradenství klientům ve speciálních a nestandardních projektech. Těším se na novou příležitost a rozšíření industriálního týmu nejen v roce 2024.“

Ondřej a jeho tým se zaměřují na průmyslový a logistický trh, přehled a nabídku pozemků a trh datových center v České republice a na Slovensku. Zastupují nájemce ve výrobních a logistických prostorách, poskytují poradenství při vyhledávání vhodných nemovitostí k pronájmu nebo koupi, specializují se na vyhledávání a analýzu vhodných průmyslových pozemků pro výstavbu a spolupracují s řadou developerů a provozovatelů datových center v celém regionu.

TZ

 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS