Search
Close this search box.

Overwatch 2 oslavuje výročí s možností získat oblíbené skiny zdarma

Blizzard přináší hráčům Overwatch 2 speciální výroční událost, během které si mohou zdarma přivlastnit některé z nejoblíbenějších skinů.

Výročí Overwatch 2

Blizzard Entertainment oslavuje výročí své populární hry Overwatch 2 tím, že hráčům nabízí možnost získat některé z nejžádanějších skinů zcela zdarma. Tato výroční událost je určena k oslavě úspěchů hry a zároveň k poděkování komunitě za její neustálou podporu.

Během této speciální události budou hráči moci získat skiny, které byly dříve dostupné pouze během omezených promo akcí nebo speciálních událostí. To zahrnuje některé z nejikoničtějších a nejoblíbenějších skinů, které byly v minulosti vydány.

Ačkoli Blizzard zatím nezveřejnil kompletní seznam skinů, které budou k dispozici, hráči by měli být připraveni na některé z nejlepších nabídek, které kdy byly v Overwatch 2 k dispozici. Tato akce je ideální pro nové hráče, kteří si chtějí rychle rozšířit svou sbírku, stejně jako pro dlouhodobé fanoušky, kteří možná minuli některé z minulých promo akcí.

Výroční událost bude trvat omezenou dobu, takže hráči by měli co nejdříve vstoupit do hry a využít tuto jedinečnou příležitost.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS