Přeskočit na obsah

OVHcloud spouští datové centrum v Bombaji v Indii

Společnost OVHcloud spustila nové zařízení v indické Bombaji. Společnost oznámila spuštění, ale neposkytla podrobnosti o umístění nebo specifikacích zařízení.

Zařízení využívá vlastní technologii vodního chlazení OVHcloud, o které společnost uvedla, že se přizpůsobuje tropickým podmínkám v regionu.

„Od expanze naší přítomnosti na asijsko-pacifickém trhu zažívá tento region fenomenální růst své digitální ekonomiky. Indie, Singapur a Austrálie zůstávají kritickými trhy, které pohánějí tento růst z pohledu obchodní transformace a digitální inovace,“ řekl generální ředitel OVH Michel Paulin. “Datová suverenita a udržitelnost budou i nadále klíčovými prioritami, které musí být v rovnováze s rychle rostoucími digitálními potřebami.”

Při prosincovém spuštění svého zařízení SBG5 ve Štrasburku ve Francii OVH oznámilo plány na otevření dalších 15 míst do roku 2024. Společnost uvedla, že plánuje spuštění datových center v Singapuru a Sydney do příštího roku.

„Indie, která je již jedním z našich nejvýkonnějších trhů v regionu APAC, nadále vykazuje pozoruhodný potenciál pro obchodní růst. Strategické nasazení našeho prvního datového centra v Indii je pevným důkazem tohoto potenciálu a potvrzením našeho závazku vůči zdejším zákazníkům a partnerům,“ řekl Terry Maiolo, viceprezident a generální ředitel, APAC, OVHcloud.

„Naše nová generace datových center spolu s vylepšenými výpočetními a škálovatelnými možnostmi úložiště posílí naši schopnost poskytovat zákazníkům v Indii a regionu vysoce výkonná cloudová řešení, která mají optimalizovaný a předvídatelný poměr ceny a výkonu, i když se jejich potřeby vyvíjejí.“

OVH má v provozu a ve výstavbě datová centra ve Francii, Kanadě, USA, Austrálii, Německu, Polsku, Velké Británii a Singapuru.

Kromě Singapuru a Austrálie obsahovalo prosincové oznámení plány na desáté datové centrum (RBX10) v jeho kampusu Roubaix, novou zónu dostupnosti se třemi datovými centry v Paříži, nové datové centrum (GRA4) v Gravelines, čtvrté datové centrum (LIM4) ve svém sídle v Lumburgu v Německu, deváté zařízení (BHS9) v Beauharnois v Kanadě a nové datové centrum v Torontu.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Generated by Feedzy