Přeskočit na obsah

Ovladače pro Xbox se stávají hůře dostupné

Technologický gigant Microsoft přiznal, že ve světě dochází k nedostatku ovladačů pro Xbox. Někteří velký prodejci hlásí zcela vyprodáno.

Microsoft potvrzuje nedostatek ovladačů

Nadnárodní společnost Microsoft potvrdila, že se potýká s nedostatkem ovladačů pro konzole Xbox. Ovladače Xbox Wireless Control se tak stávají u mnoha velkých obchodníků v Evropě nedostatkovým zbožím. Na tuto zprávu upozornil magazín VGC.

Mluvčí společnosti pro VGC uvedl:

“Víme, že teď může být těžké najít bezdrátové ovladače pro Xbox kvůli výpadkům dodávek. Co nejrychleji pracujeme s našimi výrobními a maloobchodními partnery, abychom to zlepšili. Ověřte si dostupnost u svého místního prodejce.”

Co se týká České republiky, nedostatek ovladačů prozatím nenastal. Nedostatky zařízení by však měly být méně časté. Zásoby se tenčí nejen v Evropě, ale také ve Spojených státech amerických. Hráči v některých lokalitách jsou tak odkázáni na nákup z druhé ruky.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Veletrh URBATECH 2023

První ročník veletrhu pro města a obce URBATECH, proběhne na Výstavišti České Budějovice v termínu 30. 3. – 1. 4. 2023. Významnou součástí bude i

Číst dále »
Generated by Feedzy