Přeskočit na obsah

Pozvánka na konferenci Future of Cyber

Ve dnech 19. až 21. října 2022 proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA mezinárodní projekt  FUTURE FORCES FORUM za účasti profesionální komunity z oblasti obrany a bezpečnosti, včetně představitelů státní správy, ozbrojených a bezpečnostních sil, mezinárodních organizací a pracovních skupin NATO. Význam FFF podtrhuje pravidelná účast 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Nedílnou součástí FFF je kybernetický pavilon a konference Future of Cyber. Letos je konference koncipována jako dva odborné diskusní panely. První (19.10. ve 13:30 hod.) se bude věnovat otázkám C5ISTAR, AI a kybernetické obrany, zúčastní se jej LTGen. (Ret.) Susan Lawrence, prezidentka AFCEA International, BG (Ret.) Paul Fredenburg, Vicepresident AFCEA International, BG Miroslav Feix, velitel VEKYSIO a další hosté.

Druhý panel (20.10. ve 13:00 hod.) se zaměří na aktuální trendy a hrozby v oblasti kybernetické bezpečnosti a bezpečnost průmyslových řídících systémů. Mezi panelisty budou například: Bohuslav Zůbek (MV ČR), Vladimír Rohel (NAKIT), Jiří Kasner (Colsys-Automatik) a další. Panel bude moderovat Petr Smolník (Averia).

V rámci kybernetického pavilonu se během všech tří dnů opět uskuteční osvětové a odborné aktivity (Live Hacking Zone), do kterých se aktivně zapojí zástupci odborné komunity (například KYBERCENTRUM), zástupci státních institucí a podniků (například MV ČR, NÚKIB, VEKYSIO, NAKIT) a zástupci akademické sféry (například Univerzita obrany, SSPŠ a Gymnázium Praha) a další. Součástí LHZ budou i různé mini-soutěže včetně tzv. CYBER ESCAPE ROOM.

Zdroj: EVENT WORLD NETWORK NEWS

Zdroj: B2B NETWORK NEWS

Generated by Feedzy