Search
Close this search box.

Pozvánka na slovenskou ATC Enterprise RoadShow 2024

Společnost AT Computers srdečně zve slovenské resellery na svou SMB/Enterprise akci roku, kde najdete špičkové výrobce a dodavatele ICT v jeden den.

Program bude opět opravdu nabitý a reselleři na Slovensku se mohou těšit na značky Lenovo, i-tec, TP-Link, Avast Business, EPSON, Any.cloud, SIL, Armor, Xertec, Samsung, ASUS, Ekahau, Microsoft CSP a Defender. Jejich zástupci během krátkých, ale efektivních prezentací promluví o novinkách v produktech či službách. Reselleři se dozví také o připravovaných novinkách z kuchyně ATC.

ATC projede se svou roadshow 3 slovenská města – těšit se můžete v úterý 13. 2. v Košicích, 14. 2. v Žilině a 15. 2. v Bratislavě. Účast je jako vždy zdarma, podmínkou je pouze nutná registrace na www.atcomp.sk. Na závěr programu se účastníci mohou těšit také na tradiční tombolu.

„Osobní setkání nelze ničím nahradit, proto jsme pro naše slovenské resellery opět naplánovali informacemi nabitou ATC Enterprise RoadShow. Cílem je pomoci jim v prodeji tím, že získají nové prodejní argumenty, povědomí o novinkách na trhu, a dokáží tak firemním zákazníkům dodat přesně to, co potřebují. Těšíme se na viděnou!“, dodal Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Více informací najdete na http://www.atcomp.sk/.

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS