Search
Close this search box.

Resident Evil 4 Remake prodal přes 5 milionů kopií

Resident Evil 4 Remake si vydobyla své místo na vrcholu, s více než 5 miliony prodaných kopií, jak oznámil Capcom. Tento nejnovější remake oblíbené hry z roku 2005 se od svého uvedení na trh koncem března stal fenoménem na trhu videoher.

Resident Evil 4 remake a prodané kopie

Od chvíle, kdy se Resident Evil 4 Remake objevil na trhu koncem března, se stala nezastavitelným prodejním fenoménem. Během několika dní se prodalo 3 miliony kusů a během dvou týdnů to bylo již 4 milionů. Tento úspěch přispěl k tomu, že Capcom dosáhl historického maxima na Tokijské burze cenných papírů. Resident Evil 4 Remake tak pokračuje v trendu rychlého úspěchu remaků této ikonické série.

Rok 2023 se pro Capcom ukazuje jako rok plný úspěchů, a to i když pomineme fenomén Resident Evil 4 Remake. Hra Street Fighter 6, která vyšla v červnu, zaznamenala 1 milion hráčů během svého úvodního víkendu a krátce nato dosáhla 1 milionu prodejů. Na začátku července se počet prodaných kopií vyšplhal na 2 miliony a hra je tak na dobré cestě k dosažení interního prodejního cíle Capcomu – 10 milionů prodejů za celou dobu.

Obrázek: residentevil.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS