Search
Close this search box.

Revoluční vzduchový chladič MA824 Stealth

Cooler Master představuje MA824 Stealth. Špičkové chlazení je dalším důkazem inovativního přístupu společnosti a nabízí několik pokročilých technologií integrovaných v moderním elegantním hávu.

Hlavními přednostmi MA824 Stealth jsou:

· Vysoce výkonná dvouvěžová konfigurace – Nově navržený design dvou bloků radiátorů má upravenou tloušťku jednotlivých žeber a rozestupů a optimalizuje tak celkovou účinnou plochu pro odvod tepla pro bezkonkurenční výkon
Jednolitá měděná základna – Účinné chlazení podporuje také měděná základna s poniklovaným povrchem, aby zajistila maximální možný kontakt s procesorem
Typické Stealth provedení – Minimalistický, a přesto vznešený design umocňuje celočerný hliníkový vrchní panel chladiče
Dva ventilátory – Vylepšené ventilátory Mobius 120 a Mobius 135 jsou uspořádány v konfiguraci push-pull tak, aby usnadnily rychlý odvod tepla přes dva radiátory.
Dostatek prostoru pro RAM moduly – Chladič Stealth je kompatibilní s širokou škálou sestav, aniž by ovlivnil výkon chlazení. Ventilátor Mobius 120 díky svým rozměrům poskytuje dalších 42 mm volného prostoru pro operační paměť

 

Cooler Master v chladiči využívá technologie Superconductive Composite Heat Pipe, která představuje významný pokrok pro chlazení vzduchem. V chladiči MA824 Stealth je osazeno celkem osm těchto supravodivých kompozitních trubic, jejichž vnitřní povrch tvoří kombinace drážek a měděného prachu vytvářejícího dutinovou strukturu. Toto inovativní řešení zajišťuje účinný a rychlý odvod tepla.

Pečlivě kalibrovaná zrnitost prachu v každé části trubic na základě tepelného zatížení zvyšuje rychlost a účinnost přenosu tepla. Předběžné porovnávací testy na podobných modelech, jakým je například MasterAir 412 Stratos, ukazují zvýšení výkonu až o 30 %.

Technologie supravodivých kompozitních trubic je implementována také v dalších modelech MasterAir 412 Stratos, MasterAir 612 Stratos a MasterAir TD4 a TD5. Cooler Master MA824 Stealth bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu června 2023 za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH v ČR a 109 euro s DPH na Slovensku.

TZ

Zdroj: KANKRY