Přeskočit na obsah

Sandbox Metaverse Alpha bude spuštěn 29. listopadu po čtyřech letech vývoje

Ceny SAND vyskočily na nové historické maximum, když The Sandbox oznamuje velmi očekávanou metaverse play-to-earn událost.

Virtuální nemovitostní a herní firma The Sandbox společnosti Animoca Brands poprvé zpřístupňuje část svého metaverse hráčům prostřednictvím vícetýdenní akce Play-to-earn (P2E) Alpha. Ale jenom hrstka šťastných hráčů si bude moci užít tento zážitek.

Virtuální herní svět Sandboxu umožňuje uživatelům zpeněžit svůj čas strávený v metaverse prostřednictvím modelu hraní za účelem výdělku. Hráči mohou ve hře nakupovat pozemky a vytvářet nezaměnitelné tokeny (NFT) a získávat token Sandbox (SAND) plněním různých úkolů. Mohou také token vsadit.

Podle oznámení společnosti akce začne 29. listopadu ve 13 hodin UTC a potrvá do 20. prosince. Vybraná skupina pouhých 5 000 uživatelů bude mít šanci vydělat až 1 000 SAND (v hodnotě kolem 3 500 $ v současných cenách) a tři exkluzivní NFT prostřednictvím času stráveného v 18 zkušenostech vyvinutých týmy The Sandbox.

Tři exkluzivní NFT budou k dispozici pouze během akce. Budou znázorňovat bránu ve středověkém stylu, modročerného draka a dlouhý meč, které jsou všechny použitelné v metaverse The Sandbox.

Alpha Pass je vstupenka NFT, která poskytuje plný přístup na událost 5 000 jednotlivcům. O tisíc se hraje v tombole pro majitele pozemků Sandbox a dalších 2 250 bude rozdáno majitelům účtů Sandbox prostřednictvím denních sociálních soutěží po dobu tří týdnů. Tyto zlaté vstupenky budou také v prodeji na sekundárním trhu OpenSea mezi 29. listopadem a 19. prosincem.

Hráči bez vstupenky budou mít přístup ke třem zkušenostem a Alpha Hubu, hernímu režimu pro více hráčů, který nabízí řadu lokací a úkolů, ale nebudou mít nárok na odměny P2E.

Podle údajů z OpenSea se minimální cena pro Sandbox NFT pohybuje kolem 1,019 Etheru (ETH) v hodnotě 4 284 dolarů v době psaní tohoto článku. Celkový objem obchodů od konce roku 2019 činí 39 700 ETH (165,3 milionu USD).

Pro nové uživatele, kteří se snaží vstoupit do virtuální hry, spoluzakladatel a předseda představenstva Animoca Brands Yat Siu uvedll, že by si lidé měli udělat čas na to, aby si pečlivě vyzkoušeli The Sandbox, než získají tokenizovanou zemi:

„Doporučoval bych lidem, kteří to chtějí zažít, prostě jít na ta místa, zažít je, připojit se ke komunitě na Discordu, popovídat si s nimi. Podívejte se, o čem to všechno je, než se vrhnete na nákup pozemku, protože víte, je to jako kupovat nemovitost kdekoli na světě. Chci říct, že jen tak nepoletíš do New Yorku a řekneš: ‚To si vezmu‘,“ dodal.

Na začátku tohoto měsíce společnost The Sandbox uzavřela kolo financování ze série B v hodnotě 93 milionů dolarů vedené SoftBank Vision Fund 2. Firma uvedla, že projekt byl vyvíjen čtyři roky a svou metaverse zahájí v postupných fázích. Financování údajně půjde na škálování The Sandbox prostřednictvím vývoje nových her a živých zážitků a hledání dalších partnerství s populárními značkami a duševním vlastnictvím.

Podle údajů z CoinGecko cena SAND dosáhla nového historického maxima 3,42 USD. SAND byl v roce 2021 na vzestupu a za posledních 12 měsíců získal 8 663,5 %.

Zdroj: cointelegraph.com

Zdroj: CRYPTO WORLD NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Ubisoft Forward se blíží

Kromě teplého počasí se léto vyznačuje také konferencemi vydavatelů her. Ubisoft nám brzy ukáže své připravované hry. Ubisoft Forward přichází Podle traileru, který si můžete

Číst dále »
Generated by Feedzy