Přeskočit na obsah

Sandbox Metaverse Alpha bude spuštěn 29. listopadu po čtyřech letech vývoje

Ceny SAND vyskočily na nové historické maximum, když The Sandbox oznamuje velmi očekávanou metaverse play-to-earn událost.

Virtuální nemovitostní a herní firma The Sandbox společnosti Animoca Brands poprvé zpřístupňuje část svého metaverse hráčům prostřednictvím vícetýdenní akce Play-to-earn (P2E) Alpha. Ale jenom hrstka šťastných hráčů si bude moci užít tento zážitek.

Virtuální herní svět Sandboxu umožňuje uživatelům zpeněžit svůj čas strávený v metaverse prostřednictvím modelu hraní za účelem výdělku. Hráči mohou ve hře nakupovat pozemky a vytvářet nezaměnitelné tokeny (NFT) a získávat token Sandbox (SAND) plněním různých úkolů. Mohou také token vsadit.

Podle oznámení společnosti akce začne 29. listopadu ve 13 hodin UTC a potrvá do 20. prosince. Vybraná skupina pouhých 5 000 uživatelů bude mít šanci vydělat až 1 000 SAND (v hodnotě kolem 3 500 $ v současných cenách) a tři exkluzivní NFT prostřednictvím času stráveného v 18 zkušenostech vyvinutých týmy The Sandbox.

Tři exkluzivní NFT budou k dispozici pouze během akce. Budou znázorňovat bránu ve středověkém stylu, modročerného draka a dlouhý meč, které jsou všechny použitelné v metaverse The Sandbox.

Alpha Pass je vstupenka NFT, která poskytuje plný přístup na událost 5 000 jednotlivcům. O tisíc se hraje v tombole pro majitele pozemků Sandbox a dalších 2 250 bude rozdáno majitelům účtů Sandbox prostřednictvím denních sociálních soutěží po dobu tří týdnů. Tyto zlaté vstupenky budou také v prodeji na sekundárním trhu OpenSea mezi 29. listopadem a 19. prosincem.

Hráči bez vstupenky budou mít přístup ke třem zkušenostem a Alpha Hubu, hernímu režimu pro více hráčů, který nabízí řadu lokací a úkolů, ale nebudou mít nárok na odměny P2E.

Podle údajů z OpenSea se minimální cena pro Sandbox NFT pohybuje kolem 1,019 Etheru (ETH) v hodnotě 4 284 dolarů v době psaní tohoto článku. Celkový objem obchodů od konce roku 2019 činí 39 700 ETH (165,3 milionu USD).

Pro nové uživatele, kteří se snaží vstoupit do virtuální hry, spoluzakladatel a předseda představenstva Animoca Brands Yat Siu uvedll, že by si lidé měli udělat čas na to, aby si pečlivě vyzkoušeli The Sandbox, než získají tokenizovanou zemi:

„Doporučoval bych lidem, kteří to chtějí zažít, prostě jít na ta místa, zažít je, připojit se ke komunitě na Discordu, popovídat si s nimi. Podívejte se, o čem to všechno je, než se vrhnete na nákup pozemku, protože víte, je to jako kupovat nemovitost kdekoli na světě. Chci říct, že jen tak nepoletíš do New Yorku a řekneš: ‚To si vezmu‘,“ dodal.

Na začátku tohoto měsíce společnost The Sandbox uzavřela kolo financování ze série B v hodnotě 93 milionů dolarů vedené SoftBank Vision Fund 2. Firma uvedla, že projekt byl vyvíjen čtyři roky a svou metaverse zahájí v postupných fázích. Financování údajně půjde na škálování The Sandbox prostřednictvím vývoje nových her a živých zážitků a hledání dalších partnerství s populárními značkami a duševním vlastnictvím.

Podle údajů z CoinGecko cena SAND dosáhla nového historického maxima 3,42 USD. SAND byl v roce 2021 na vzestupu a za posledních 12 měsíců získal 8 663,5 %.

Zdroj: cointelegraph.com

Zdroj: CRYPTO WORLD NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS