Přeskočit na obsah

Šéf Blizzardu hovořil o monetizaci Diablo Immortal

Mike Ybarra, současný CEO Blizzard Entertainment, poskytl před nedávnem rozhovor pro Los Angeles Times, kde mimo jiné hovořil o monetizaci Diablo Immortal. Co vše Ybarra v rozhovoru uvedl?

Blizzard a kritizované Diablo Immortal

Blizzard Entertainment před více než měsícem vydal mobilní hru Diablo Immortal, která se dočkala portu i na PC. Hra se ode dne vydání setkala s velkou mírou nelibosti ze strany hráčů a mnoha streamerů. Uživatelské recenze na Metacritic stále dosahují známky okolo 0.4 z 10.

Šéf Blizzardu Mike Ybarra tak před nedávnem poskytl rozhovor pro Los Angeles Times, kde hovořil o monetizaci mobilní hry a kontroverzi P2W. Ybarra v rozhovoru například prohlásil, že systém je nastaven správně a hráči si mohou 99,5% obsahu ve hře dělat bezplatně. V rozhovoru pro LAT uvedl:

„Zpeněžení přichází až na konci hry. Filozofií vždy bylo vést skvělou hratelností a zajistit, aby stovky milionů lidí mohly projít celou kampaní bez jakýchkoli nákladů. Z tohoto hlediska toho mám jako úvod do Diabla opravdu dobrý pocit.“

Ybarra v rozhovoru však přiznal, že si je vědom kritice hry a hru považuje za osobní záležitost. Ačkoliv firma neposkytla další data a statistiky, Diablo Immortal podle jeho slov hraje drtivé množství hráčů, kteří do hry neinvestovali žádné peníze.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Veletrh URBATECH 2023

První ročník veletrhu pro města a obce URBATECH, proběhne na Výstavišti České Budějovice v termínu 30. 3. – 1. 4. 2023. Významnou součástí bude i

Číst dále »
Generated by Feedzy