Search
Close this search box.

Sekiro: Shadows Die Twice pokořila zajímavý milník

Nejlepší hra roku 2019, Sekiro: Shadows Die Twice, má důvod k oslavě. Podařilo se jí totiž prodat 10 milionů kopií hry napříč všemi platformami.

Vývojáři Sekiro: Shadows Die Twice má důvod k oslavě

V roce 2019 si hra Sekiro získala fanoušky díky svému jedinečnému bojovému systému. Ten je oproti klasickému Dark Souls určen pro přímý kontakt s nepřítelem. V Dark Souls většina hráčů využívá úhybné manévry nebo pohyb do stran. V Sekiro dostanete za tento styl od nepřátel pěkně na frak. Hra byla ve své době velmi výjimečná, především díky neotřelému druhému souboji, který jí vynesl titul Hra roku 2019.

V těchto dnech, čtyři roky po vydání, se tak vývojáři mohou těšit z úspěchu počátečních 10 milionů kusů. To je na tento druh her velmi vysoké číslo, protože obtížnost her od FromSoftware vyhledává jen málokdo ve srovnání například s vydavateli, jako je Ubisoft.

Můžeme se však těšit na pokračování? V tuto chvíli je možné všechno, protože po vydání Armored Core VI nemá FromSoftware žádný oficiálně potvrzený projekt nové hry. Možná se oznámení nového titulu dočkáme na prosincovém předávání cen The Game Awards.

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS