Přeskočit na obsah

Seriál The Last of Us tlačí vzhůru prodeje stejnojmenné hry

Po úspěchu HBO série The Last of Us se zdá, že prodeje remasterovaného vydání první hry TLOU prudce stouply. Podle zprávy od NPD Group se The Last of Us: Part I v lednu posunula z 36. na 11. místo žebříčku nejprodávanějších her, což odpovídá premiéře seriálu.

The Last of Us of HBO

Zaklínač 3: Divoký hon zaznamenal nárůst popularity po uvedení série The Witcher na Netflixu v roce 2019 a Cyberpunk 2077 se posunul v žebříčcích Steamu po vydání Cyberpunk: Edgerunners v září. Nicméně, Sony se pravděpodobně již připravovala na zvýšený zájem o TLOU kvůli seriálu, takže není překvapivé, že hra zaznamenala růst prodejů.

The Last of Us: Part I s vylepšenou grafikou a novými funkcemi ze části II vyšla na PS5 v září. PC verze bude k dispozici od 28. března, což bude těsně po skončení první sezóny seriálu. Pokud si noví hráči chtějí před vydáním druhé sezóny seriálu zahrát část II, hra byla optimalizována pro PS5 a měla by tak vypadat a hrát se skvělými výkony i na nejnovější konzoli Sony.

NPD Group také uvádí, že Call of Duty: Modern Warfare II byla v lednu nejprodávanější hrou, zatímco nový remake Dead Space obsadil druhé místo.

Obrázek: hbo.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Efektivní nemocnice 2024

19. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2024 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, se uskuteční ve dnech 26. – 27.11.2024 v hotelu Clarion Congress v Praze

Číst dále »