Přeskočit na obsah

Sluchátka Logitech G435 jsou stylová, lehká a navíc ještě udržitelná

bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED

Mimořádně lehký bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED umožňuje hrát hry, poslouchat hudbu nebo komunikovat s přáteli na různých platformách. Je vyráběn ve třech barevných kombinacích.

Headset G435 váží pouze 165 gramů a je tedy dostatečně lehký a pohodlný pro celodenní nošení. Svým tvarem dobře padne většině lidí, je však optimalizován pro menší velikosti hlavy. Má také označení pravé a levé strany v Braillově písmu, aby zrakově postižení snadno poznali, která strana je která, a je vybaven i volitelným omezovačem hlasitosti.

herní headset Logitech G435 LIGHTSPEEDG435 je nejudržitelnější bezdrátová náhlavní souprava Logitech. Má certifikát CarbonNeutral, což znamená, že společnost financuje procesy certifikované kompenzace uhlíku, aby vynulovala emise oxidu uhličitého související s tímto výrobkem. Z celkového množství plastových dílů je jich minimálně 22 % vyrobeno z recyklovaného plastu a papírový obal pochází z lesů s certifikací FSC. Výběrem tohoto produktu tedy podporujete i odpovědné hospodaření se světovými lesy.

Logitech G logoKombinace herní 2,4GHz bezdrátové technologie LIGHTSPEED a Bluetooth s nízkým zpožděním vám dává svobodu volby bezdrátového připojení k počítači, systému PlayStation, telefonu a dalším zařízením. Připojení přes LIGHTSPEED probíhá prostřednictvím 2,4GHz adaptéru s konektorem USB-A a je vyladěno pro potřeby hráčů. Připojení přes Bluetooth s nízkým zpožděním zajišťuje rychlejší přenos zvuku než u standardního Bluetooth připojení.

Sluchátka se 40mm akustickými měniči mají bohatý zvuk, který vás vtáhne do hry. Dvojice vylepšených směrových mikrofonů umožnila odstranit raménko mikrofonu, zesílit váš hlas a zároveň snížit šum na pozadí, takže budete znít, jako byste byli ve stejné místnosti jako vaši přátelé.

Bezdrátový headset G435 se vyrábí ve třech barevných kombinacích: černá + neonově žlutá, modrá + malinová a smetanově bílá + fialová. Hráči si tedy mohou promyslet, jaké barvy chtějí používat a co to vypovídá o jejich individuálním stylu a osobnosti.

Generated by Feedzy