Přeskočit na obsah

Soul spouští vícejazyčnou verzi svého metaverse

Soulská metropolitní vláda také plánuje uvést na trh verzi Metaverse Seoul pro PC a také pro chytré telefony a používat ji pro vzdělávání občanů v oblasti IT.

Platforma metaverse v Soulu byla zpřístupněna ve vícejazyčných verzích (angličtina, čínština a japonština), aby mohli využívat službu i ti, kteří nemluví korejsky.

Metaverse Soul od svého spuštění v lednu tohoto roku neustále aktualizuje funkce a přidává obsah.

Evoluce Metaverse Soul

Uživatelé Metaverse Seoul mohou používat mezinárodní verzi na základě jazykových informací uložených v jejich smartphonu, aniž by měnili jazykové nastavení platformy. Mohou také změnit volbu jazyka v aplikaci.

Mezinárodním uživatelům povoluje Seoul Metropolitan Government (SMG) registraci prostřednictvím e-mailového ověření. Dříve Metaverse Seoul vyžadoval osobní autentizaci, ale ta bránila zahraničním uživatelům bez registračního čísla v přihlášení. Po schválení vlastního ověření prostřednictvím e-mailu se může kdokoli stát členem platformy.

Kromě toho SMG plánuje spustit počítačovou verzi Metaverse Seoul a použít ji pro IT vzdělávání pro občany. Od svého uvedení v lednu je Metaverse Seoul k dispozici pouze jako aplikace pro mobilní zařízení (smartphony a tablety), která běží na Androidu nebo iOS. V důsledku toho měl Metaverse Seoul omezení ve správném zobrazování virtuálního 3D světa na zařízeních nižší třídy. Soul pořádal v srpnu řadu akcí na propagaci služby a vícejazyčných verzí.

„Soul okamžitě přidá další obsah, který může pobavit zahraniční uživatele. Vytvoříme například 3D modely dvou z 10 populárních stránek v Soulu a představíme další oblečení avatarů, které mohou zobrazovat korejské tradiční kroje,“ řekl Kim Jin-Man, generální ředitel Digital Policy Bureau.

„Budeme nadále vylepšovat platformu, která hledá synergický efekt mezi Metaverse Soul a skutečným Soulem ve světě po Covidu.”

SMG uvedla, že Metaverse Soul je navržen tak, aby poskytoval různé veřejné služby, přičemž se zaměřuje na „svobodu, začlenění a spojení“ jako tři základní hodnoty platformy.

Jeho cílem je vytvořit hyperrealistický komunitní prostor kreativity a komunikace, který je přístupný všem uživatelům pro rozšířené zážitky.

Zdroj: smartcitiesworld.net

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy