Search
Close this search box.

Společnost Civo uvádí na trh cloudovou nabídku GPU s procesory Nvidia A100

Britská společnost Civo, která se zabývá cloud computingem, spustila nabídku cloudových GPU založenou na grafických procesorech Nvidia A100.

GPU budou k dispozici v londýnském regionu společnosti Civo. Zákazníci budou mít přístup ke 40GB GPU Nvidia A100, 80GB GPU Nvidia A100 a L40S Nvidia pro výpočetní účely i Kubernetes. A100 nabídnou více než 312 teraflopů výkonu FP16, 1 248 jader Tensor a 80 GB paměti HBM2e.

V současné době sice nejsou k dispozici, ale uživatelé si mohou do budoucna rezervovat Nvidia H100.

Nabídka GPU cloudu je navržena tak, aby podporovala vysoce náročné pracovní zátěže včetně strojového učení, velkých jazykových modelů a grafického vykreslování.

Jako cloudový partner společnosti Deep Green, která vyhřívá plavecké bazény pomocí serverů, budou moci zákazníci společnosti Civo provozovat své cloudové GPU zátěže na serverech Deep Green s GPU A100 a zároveň poskytovat bezplatné teplo komunitám ve Velké Británii.

Mark Boost, generální ředitel společnosti Civo, řekl: Boost, ředitel společnosti Civo, řekl: „Jsem potěšen, že můžeme tuto špičkovou technologii zařadit do zásobníku Civo. S GPU Nvidia zlatého standardu poskytujeme našim uživatelům vysoce výkonné nástroje, které potřebují k výkonu dnešních náročných cloudových úloh – ať už jde o školení dalšího LLM nebo vykreslování složitého 3D modelu.“

Civo je poskytovatel cloudu zaměřený výhradně na Kubernetes. Kromě společnosti Deep Green spolupracuje také s poskytovatelem digitálních kotlů Heata.

V dubnu se společnost podělila o informaci, že bezpodmínečně zruší veškeré poplatky za výstup dat pro zákazníky, čímž následovala podobná, ale omezenější oznámení tří velkých poskytovatelů cloudu: Google, Amazon Web Services (AWS) a Microsoft.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Zdroj: CLOUD & BACKUP NETWORK NEWS 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS