Search
Close this search box.

Starfield obdržel novou aktualizaci

Nová aktualizace hry Starfield přináší řadu oprav a vylepšení, která se zaměřují na technické problémy a zlepšení hratelnosti.

Starfield a aktualizace 1.7.33

Bethesda vydala novou aktualizaci pro sci-fi RPG Starfield. Tato aktualizace, označená číslem 1.7.33, je nyní k dispozici ke stažení pro hráče na PC a konzolích Xbox Series X/S.

I když se Starfield může pochlubit tím, že je jednou z nejvíce dokončených her od Bethesdy při svém uvedení na trh, nebyl zcela bez chyb. Naštěstí Bethesda již vydala aktualizace, které řešily některé z těchto problémů. Nejnovější aktualizace se zaměřuje na další trvající problémy hry.

Mezi hlavní opravy patří:

Oprava postav, které se mohly vzdálit od svých míst
Oprava označení Star Stations
Oprava problému, který umožňoval přístup k celému inventáři prodejce

V oblasti grafiky byly provedeny opravy, jako je řešení rozmazaných textur. Dále byl opraven problém se skenerem ve Starfield, který začal zadrhávat po určitém bodě. Tato aktualizace také přináší další, nespecifikovaná vylepšení stability a výkonu, což by mělo znamenat méně pádů a záseků pro hráče.

Co se týče lodí ve hře, nová aktualizace řeší několik problémů. Před aktualizací měly lodě ve Starfield problém, který způsobil, že některé zobrazené předměty zmizely, stejně jako problém, který způsobil, že předměty uložené v Razorleaf Storage Containers a Weapon Racks zmizely po převzetí jiné lodi.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS