Search
Close this search box.

Starfield obdrží v příštím roce řadu velkých updatů

V nedávném příspěvku na konci roku, společnost odhalila plány na rozšíření možností cestování, přizpůsobení lodí a mnohem více pro rok 2024, včetně náznaků na první DLC.

Starfield v roce 2024

V nejnovější blogovém příspěvku studio Bethesda odhaluje, že ve hře Starfield budou přidány nové způsoby cestování a hráči získají přístup k městským mapám při průzkumu hlavních měst. Pro nadšence do stavby lodí společnost slibuje rozšíření možností přizpůsobení, včetně dekorací a nových možností stavby.

Bethesda také přináší nové herní možnosti, které umožní hráčům upravit hru pro jednodušší nebo náročnější zážitek. Aktualizace by měly začít vycházet v únoru, přičemž tým plánuje vydávat aktualizace přibližně každých šest týdnů. Po uvedení přizpůsobení lodí a nových herních možností, Bethesda plánuje zavést oficiální podporu modů s uvedením „Creations„, včetně nového exportéru a Creation Kitu pro Starfield.

Bethesda na závěr naznačuje první rozšíření pro Starfield, nazvané Shattered Space, které se očekává v příštím roce. Toto rozšíření přinese nový příběhový obsah, nové lokace, vybavení a další.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS