Přeskočit na obsah

StrongArm získává 50 milionů dolarů na průmyslová bezpečnostní zařízení

Společnost StrongArm Technologies získala 50 milionů dolarů na dodání nositelných zařízení, která chrání průmyslové pracovníky.

Kolo financování, vedené společností Drive Capital, je druhou investicí společnosti za poslední rok a jde o největší zaznamenanou investici pro společnost zabývající se průmyslovou bezpečností.

StrongArm říká, že získané finanční prostředky pomohou rozšířit jeho tým a rozšířit jeho služby v několika oblastech společnosti, od zavedení systému SafeWork až po posílení postavení svých zákazníků, a to poskytováním zpětné vazby v reálném čase pro informování o bezpečnosti, řádném školení a produktivitě napříč pracovní silou.

„Za pět let se bude zdát nepředstavitelné, že jsme kdysi fungovali bez průmyslových nositelných zařízení a dělali rozhodnutí bez dat, která poskytují,“ řekl člen představenstva StrongArm Shaun Stewart. “StrongArm aplikuje spolehlivou, inovativní technologii v jednom z největších a technologicky nejpotřebnějších sektorů v celé ekonomice.”

Nositelné senzory StrongArm využívají automatizovanou analýzu založenou na více než 30 milionech hodin testování na těle. Používají data, aby varovali nadřízené před kritickými bezpečnostními riziky, jako je ergonomická zátěž způsobená pracovním vybavením nebo pracovníci stojící příliš blízko. Zachycují také pohyb pracovní síly na konkrétních místech prostřednictvím Bluetooth.

Zdroj: iotworldtoday.com

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy