Přeskočit na obsah

Studio Bohemia Interactive odhalilo novou Armu

České herní studio Bohemia Interactive včera odhalilo nový díl série Arma. Nový válečný simulátor ponese název Reforger.

“Bohemka” odhaluje Arma Reforger

Po dlouhých devíti letech od vydání Arma 3 k nám konečně dorazila nová Arma Reforger, která nás vrací do známých lokací. Bohemia Interactive láká v nejnovějším traileru na dechberoucí krajinu, pozoruhodnou fyziku, rozlehlý ostrov a další funkce. Vše poběží na novém Enfusion engine, který byl představen již v minulosti.

Fanoušci série jistě ocení, že se vývojáři v novém díle vracejí do známých lokací z jedničky. Idylický Everon se tak představuje ve zcela novém grafickém kabátu uprostřed válečné vřavy studené války. Vývojáři na svých stránkách také uvádějí, že každý aspekt hry lze modifikovat.

Zažij autentický boj z dob studené války a zapoj se s přáteli do bojů o ostrov s rozlohou 51 km² uprostřed Atlantiku – anebo se ujmi role Game Mastera a vytvářej své vlastní scénáře pro ostatní hráče.

Válečný simulátor si můžete mimo jiné zahrát již nyní v rámci předběžného přístupu s cenovkou 30 EUR. Arma Reforger dostala na  Steamu smíšené recenze. Aktuálně si hru můžete zahrát na PC a nových konzolích od Xboxu. V plné verzi by měla nová Arma dorazit také na konzole PlayStation.

Nezapomeňte se také podívat na showcase nového enginu v traileru níže. Co na hru říkáte?

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy