Search
Close this search box.

Suicide Squad: Kill The Justice League přinese Jokera v první sezóně

Hra Suicide Squad: Kill The Justice League od Rocksteady Studios oznamuje příchod hratelného Jokera v první sezóně, která odstartuje již v březnu.

Joker v první sezóně Suicide Squad: Kill The Justice League

Rocksteady Studios, vývojáři hry Suicide Squad: Kill The Justice League, oznámili, že první sezóna hry, která začne v březnu po vydání hry 2. února, přinese do hry ikonického padoucha Jokera. Joker, který se vyznačuje rychlým a dynamickým stylem hraní, bude novým hratelným členem Suicide Squad.

Tato verze Jokera není charakterem, který daboval Mark Hamill ve hře Batman: Arkham Series. Místo toho je Brainiacem stvořený Elseworld, který se snaží sjednotit do jednotného multivesmíru. V této hře se Joker připojí k týmu Suicide Squad jako již existující člen ve svém vesmíru.

Hra bude obsahovat nové prostředí pro průzkum, které vypadá jako chemická továrna přetvořená Jokerem na zábavní park, nové bosse a varianty nepřátel, včetně nových variant Green Lantern a Superman, podle upoutávky na první sezónu od Rocksteady. Sezóna 1 bude také zahrnovat nové zbraně a vybavení na motivy DC padouchů, nový obsah od Riddlera, nové aktivity a pevnosti, a dva nové epizody narativního obsahu zaměřené na Two-Face a Scarecrow.

Suicide Squad: Kill The Justice League bude vydán na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC dne 2. února 2024.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS