Search
Close this search box.

Suicide Squad: Kill the Justice League se topí v průměrnosti

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League se po několika odkladech dostala na naše herní zařízení. Jenže nedostává takových hodnocení, jak studio Rocksteady zamýšlelo.

Suicide Squad se topí v průměrnosti. Čím to ale je?

Dlouho očekávaná akční hra Suicide Squad: Kill the Justice League od studia Rocksteady byla vydána 2. února 2024 po několika odkladech. A samotné studio Rocksteady mělo od této hry velké očekávání a dokonce velké plány do budoucna. Bohužel podle recenzí ze všech koutů světa to vypadá, že se tento titul výrazně prodírá v průměrnosti. Co hru tak výrazně sráží dolů?

Co sráží hodnocení?

Když se podíváme na jednotlivé recenze, zjistíme, že hra po stránce gameplaye není zase tak otřesná. Naopak i přes velkou počáteční kritiku se tato stránka hry počítá jako jedna z pozitivních. To samé platí i u samotných hratelných charakterů, které jsou dobře rozlišené a každý si najde to, co mu opravdu vyhovuje.

Kritika se zaměřuje hlavně na celkový herní svět, mise a vedlejší aktivity. Mnoho hráčů si stěžuje na jejich repetitivnost a na prázdnost herního světa. Navíc, ačkoli měla hra být prezentována jako „live service„, obsahuje překvapivě málo obsahu. Dalším prvkem, který některým hráčům vadí, je humor v dialozích a cutscénách, který může působit trapně. Grafické zpracování také nemusí všechny hráče oslovit.

Aktuální hodnocení na platformě Metacritic tak dosahuje 60 podle 51 recenzentů v době psaní článku. Uživatelské hodnocení dosahuje o něco horší známky, 3.8 bodů podle 963 uživatelů.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS