Search
Close this search box.

Take-Two upravilo vydání hry Grand Theft Auto 6

V rámci telefonické konference o výsledcích za finanční rok 2024 společnost Take-Two Interactive potvrdila, že nejnovější přírůstek do série Grand Theft Auto, GTA 6, přijde na podzim 2025.

GTA VI: Žádný začátek roku, ale spíše konec

„Naše výhledy reflektují zpřesnění původně stanoveného termínu vydání hry Rockstar Games z celého kalendářního roku 2025 na podzim,“ uvedla společnost. S velkým očekáváním dodávají, že vývojáři z Rockstar Games opět přinesou zážitek, který nebude mít obdoby, a že komerční dopad této hry bude obrovský.
Oznámení potvrzuje nedávné spekulace a zprávy ohledně statusu hry. I když se objevily zvěsti o možném odkladu na rok 2026, vývoj hry podle dostupných informací zůstává dle plánu a jakákoliv diskuse o odkladu mimo rok 2025 byla čistě spekulativní.
Strauss Zelnick, generální ředitel společnosti Take-Two, v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál IGN vyjádřil vysokou důvěru v to, že hra bude dodána v termínu na podzim 2025. „Jako vždy, jsme si vědomi, že vývoj her může přinést neočekávané změny, ale v tuto chvíli je vše podle plánu, jak bylo stanoveno již v březnu,“ dodal Zelnick.

Obrázek: rockstargames.com

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS