Přeskočit na obsah

Targus Bluetooth Speakerphone

Targus Bluetooth Speakerphone

Targus nedávno představil novinku, která vám usnadní připojit se ke konferenčnímu hovoru odkudkoli. Je to přenosný reproduktor Targus Bluetooth Speakerphone. Má jednoduché 6tlačítkové ovládání a kompaktní design připomínající puk.

Zařízení nabízí jednoduché připojení plug and play s možností pracovat kabelově přes USB-C nebo bezdrátově přes energeticky úspornou technologii Bluetooth 5.0 až do vzdálenosti 10 m od vašeho telefonu. Jeho dobíjecí, vestavěná, lithium-iontová baterie umožňuje až 22 hodin používání, aby bylo zajištěno, že bude připraven na celodenní práci. Není třeba instalovat žádné ovladače, abyste mohli začít mluvit.

Bluetooth Speakerphone TargusHlasitý odposlech, vyvinutý s funkcí Environmental Noise Cancellation (ENC) a Acoustic Echo Cancellation (AEC), blokuje jakýkoli vnější hluk a odstraňuje ozvěny, dozvuky a nežádoucí přidané zvuky, aby poskytoval lepší zvukový zážitek než samotný notebook. Může se pochlubit všesměrovým polem 6 mikrofonů a snímá zvuk ze vzdálenosti až 5 m, což zajišťuje, že vy i vaši spolupracovníci budete jasně slyšet, zatímco jeho širokopásmový reproduktor poskytuje ostrý a kvalitní zvuk.

Pro extra všestrannost je Targus Bluetooth Speakerphone kompatibilní s většinou hlavních konferenčních platforem.

Všesměrový mikrofon

Díky integrovanému poli 6 mikrofonů dokáže Targus Bluetooth Speakerphone zachytit zvuk ze vzdálenosti až 5 metrů. Mikrofony jsou optimalizovány tak, aby zachytily všechny detaily z reproduktoru, takže konverzace je jasná, přirozená a dobře slyšitelná.

Drátová a bezdrátová všestrannost

Targus logoPomocí přiloženého kabelu USB-C můžete zajistit připojení na plný výkon s připojeným hlasitým odposlechem nebo si jej můžete vzít na cesty a zařízení používat prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth až do vzdálenosti 10 metrů od svého telefonu/notebooku. Dobíjecí lithium-iontová baterie s kapacitou 2 600 mAh poskytuje až 22 hodin používání. Plného nabití dosáhne za pouhé 2 hodiny.

Přenosný a snadno použitelný

Jeho kompaktní design připomínající puk je široký 12,3 cm a vysoký jen 4,3 cm, takže jej lze snadno přenášet, ať je vaše pracoviště kdekoli. Má černou barvu a váží 0,5 kg. Instalace je také snadná a nevyžaduje k fungování žádný speciální software, připojení přímo k notebooku, tabletu nebo smartphonu přes USB-C nebo Bluetooth. Targus Bluetooth Speakerphone AEM105GL je univerzálně kompatibilní s většinou hlavních konferenčních platforem.

Starfield obdržel novou aktualizaci

Nová aktualizace hry Starfield přináší řadu oprav a vylepšení, která se zaměřují na technické problémy a zlepšení hratelnosti. Starfield a aktualizace 1.7.33 Bethesda vydala novou aktualizaci

Číst dále »
Generated by Feedzy