Search
Close this search box.

Tým TD SYNNEX posílila marketingová manažerka Zuzana Plzenská

Na pozici marketingové manažerky TD SYNNEX Czech Republic nastoupila počátkem února Zuzana Plzenská. Přebírá zodpovědnost za marketingovou strategii společnosti a za řízení všech marketingových i komunikačních aktivit.

„Zuzana přichází s bohatými zkušenostmi z nadnárodních IT společností. Pevně věřím, že je zužitkuje ve prospěch TD SYNNEX, v projektech podpory našeho produktového portfolia i prezentaci přidané hodnoty, kterou partnerům a jejich prostřednictvím i koncovým uživatelům přinášíme. Vítám Zuzanu, která se stává důležitou posilou našeho týmu, a přeji jí hodně úspěchů v novém zaměstnání,“ uvedl generální ředitel TD SYNNEX Pavel Salák.

V pozici marketingové manažerky zodpovídá Zuzana Plzenská za kompletní firemní marketingovou strategii a její realizaci. V úzké spolupráci s obchodními týmy a vendory bude realizovat marketingové kampaně na podporu prodeje a rozvíjet vztahy s partnery i celou IT komunitou. Jde přitom jak o centrální strategické projekty TD SYNNEX, tak dílčí aktivity jednotlivých divizí. K její pracovní náplni bude patřit rovněž online marketing a řízení aktivit na sociálních sítích.

Zuzana Plzenská má dlouholeté zkušenosti z B2B marketingu a komunikace v prostředí velkých IT společností s mezinárodní působností. Zastávala seniorní marketingové pozice například ve společnostech Sabris (poskytovatel IT služeb na platformě SAP, OpenText a Microsoft v regionu CEE) nebo OpenText (kanadský poskytovatel řešení pro správu podnikových informací) a jejich partnerů.

Zuzana Plzenská má dvě děti, ve volném čase ráda sportuje, věnuje se například turistice, inline bruslení nebo skialpinismu.

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS