Search
Close this search box.

Ubisoft plánuje oživení klasik série Assassin’s Creed

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, v nedávném rozhovoru odhaluje nadcházející plány pro sérii Assassin’s Creed.

CEO Ubisoftu hovořil o remacích série Assassin’s Creed

V rozhovoru po nedávné prezentaci Ubisoft Forward Yves Guillemot, generální ředitel společnosti Ubisoft, poskytl hlubší pohled na budoucnost populární série Assassin’s Creed. S nadšením diskutoval o plánech na remaky některých z nejoblíbenějších her série, které mají za cíl přinést staré klenoty zpět do života s moderními technologiemi a vylepšeními. Remaky dle jeho slov mají sloužit nejen jako pocta původním hrám, ale také jako most k přilákání nových fanoušků.

Guillemot také nastínil vizi pro nadcházející hry, jako je Assassin’s Creed Shadows, který se odehrává v feudálním Japonsku. V rozhovoru generální ředitel Ubisoftu uvedl:

„Cílem je vydávat hry Assassin’s Creed pravidelněji, ale ne tak, aby to byla každý rok stejná zkušenost. Čeká nás spousta dobrých věcí, včetně Assassin’s Creed Hexe, které jsme oznámili a které bude velmi odlišné od Assassin’s Creed Shadows. Myslím, že lidi překvapíme.“

V minulosti se remasteru dočkalo několik dílů, například Assassin’s Creed The Ezio Collection nebo Assassin’s Creed 3. Kompletní remake hry však dosud nedorazil. Nechme se tedy překvapit, co si pro nás Ubisoft do budoucna připraví.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS