Přeskočit na obsah

Ubisoft vydá Assassin’s Creed Mirage předčasně

Ubisoft překvapil fanoušky oznámením, že Assassin’s Creed Mirage, jedna z nejočekávanějších her roku 2023, se dostane k hráčům o týden dříve než bylo původně plánováno.

Assassin’s Creed Mirage vyjde dříve

Assassin’s Creed Mirage je jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku. Po letech spekulací a odkladů se zdálo, že datum vydání je stále v nedohlednu. Avšak Ubisoft nyní oznámil, že hra je kompletně hotova a díky tomu, že vývojáři dokončili práce dříve než se očekávalo, hra vyjde již 5. října, což je o týden dříve než původně avizované datum.

Hra nás zavede do příběhu Basima Ibn Ishaqa, asasína, kterého jsme mohli potkat jako vedlejší postavu v hře Assassin’s Creed Valhalla z roku 2020. Zatímco novější díly série se zaměřovaly více na otevřený svět a RPG mechaniky, Mirage se vrací k tradičním kořenům série s důrazem na stealth a boj v hustě osídlených městech. Děj hry se odehrává v Bagdádu, 12 let před událostmi z Valhally.

V době, kdy se zdá, že hry se neustále odkládají, je příjemné vidět změnu a hru, která se naopak posune blíže k hráčům. Nedávno se například hra Baldur’s Gate 3 rozhodla posunout své vydání na PC, aby se vyhnula konkurenci s jinými RPG, konkrétně s hrou Starfield. Ačkoli se nezdá, že by Mirage měnila datum vydání kvůli konkurenci, nové datum je umístěno před vydáním dalších velkých her v říjnu, konkrétně Marvel’s Spider-Man 2 a Super Mario Bros. Wonder, které vyjdou 20. října.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy