Search
Close this search box.

Vampire Survivors uvádí nový DLC Contra a chystá se na vydání na PS5 toto léto

Hra Vampire Survivors od vývojáře Poncle se chystá na PlayStation 5 a 4, a ještě předtím přijde s DLC inspirovaným sérií Contra, které přinese nové postavy a zbraně.

Vampire Survivors na PlayStationu

Poncle, vývojář úspěšné hry Vampire Survivors, oznámil, že hra se tento rok v létě dostane na konzole PlayStation 5 a 4. Nejdříve se však hráči mohou těšit na DLC Operation Guns, jež pro Vampire Survivors přináší prvek ze série Contra, včetně nových postav a zbraní, a to již 9. května.

Odhalení bylo prezentováno během showcase Triple-i Initiative s trailerem, který ukázal, jak bude Contra integrována do světa Vampire Survivors. Zdá se, že kombinace je výbušná a nadchne nejednoho fanouška. Trailer rovněž zvěstuje, že hra bude dostupná na PlayStation v průběhu léta, zatímco na Xboxu, Switchi, PC a mobilních zařízeních je již k dispozici.

DLC Operation Guns slibuje oživit Vampire Survivors pomocí nových zbraní, postav a nepřátel a to vše je na spadnutí, s datem vydání stanoveným na 9. května pro Xbox, PC a Switch. Předpokládá se, že bude rovněž k dispozici hned od spuštění hry na platformách PlayStation v průběhu léta.

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS