Přeskočit na obsah

Venkovní bezpečnostní kamera s barevným obrazem dokonce i v noci

Kamera Tapo C320WS zaznamenává křišťálově čistý obraz s barevným výstupem dokonce i v noci.

Bezpečnostní kamera je určená pro využití v exteriéru a díky technologii 2K QHD dokáže zaznamenávat křišťálově čistý obraz v rozlišení 2 560 x 1 440 pixelů. Oproti Full HD má zobrazení v 2K QHD mnohem jemnější detaily. Díky funkci osminásobného přiblížení pak přes kameru uvidíte mnohem dále.

Asi nejzásadnějším prvkem kamery TP-Link Tapo C320WS je plnobarevné noční vidění, které zobrazuje barevný výstup dokonce i v nočních hodinách. Noční vidění je zároveň umožněno i díky snímači Starlight, který má vysokou citlivost a dokáže zachytit obraz ve vyšší kvalitě i za špatných světelných podmínek.

Další funkcí kamery Tapo C320WS je možnost dostávat upozornění například na váš smartphone ve chvíli, kdy zařízení zaznamená pohyb. Následně si odkudkoliv můžete v přímém přenosu přehrát dění před kamerou a zjistit, zda pohybové čidlo aktivovalo například zvíře, člen domácnosti, anebo se jedná o nevítaného návštěvníka. Pro kameru si můžete nastavit i zóny detekce pohybu, takže dokáže zaznamenávat dění pouze ve zvolené oblasti.

Funkce detekce pohybu si bez problémů nastavíte dle vlastních potřeb. Nastavit si můžete detekci neoprávněného vniknutí do oblasti, detekci překročení definované hranice nebo dokonce detekci zakrytí či blokování kamery.

Díky tomu, že kamera disponuje mikrofonem a reproduktorem, je možné jejím prostřednictvím komunikovat s kýmkoliv, kdo se právě v jejich blízkosti nachází. Můžete tak například uklidnit rozrušeného psa, kterého jste doma nechali samotného, nebo se domluvit s kurýrem, který vám právě dovezl zásilku.

Když nepomůže domluva, tak nevítané návštěvníky můžete odradit (velmi hlasitým) zvukovým či světelným alarmem, který můžete spustit poté, co zaznamenáte jejich případný pohyb před kamerou.

Kameru TP-Link Tapo C320WS můžete k domácí síti připojit buďto přes ethernetové rozhraní, tedy kabelově, nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi. Díky tomu u ní získáte stejně jako u většiny jiných modelů kamer řady Tapo dostatečně flexibilní možnosti instalace.

Kamera disponuje bezpečným lokálním úložištěm na pořízené záznamy. Na micro SD kartu tak můžete uložit až 256 GB záznamu videa ve 2K HD. Díky ukládání záznamu na micro SD kartu nehrozí únik videí z vaší domácnosti na internet. Konstrukce kamery je navíc odolná vůči povětrnostním vlivům dle standardu IP66.

Dále tu máme ještě podporu služeb Asistent Google a Amazon Alexa, díky kterým lze kameru jednoduše ovládat hlasovými příkazy.

Všechno si můžete snadno nastavit prostřednictvím aplikace Tapo, kterou si jednoduše stáhnete do mobilu, následně zapnete a připojíte kameru a poté už jen postupujete podle intuitivního průvodce v aplikaci.

TZ

Zdroj: IT SECURITY NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy