Search
Close this search box.

Vertex Protocol uvede na trh token $VRTX a uspořádá zaváděcí aukci pro zajištění likvidity (LBA)

Vertex Protocol, jedna z nejrychleji rostoucích DeFi burz, dnes oznámila, že uvede na trh token $VRTX a uspořádá zaváděcí aukci pro zajištění likvidity (LBA).

Účelem LBA je umožnit postupné zjišťování valuace a také stanovit spravedlivou tržní cenu tokenu $VRTX. Aukce začne 13. listopadu a potrvá do 20. listopadu, dokud nebude spuštěn token $VRTX, a uživatelé se jí budou moci zúčastnit buď dodáním odměn za obchodování s tokenem $VRTX a/nebo USDC.e do aukce až do pátého dne (17. listopadu).

“LBA je příležitostí, jak stanovit spravedlivou tržní cenu pro token $VRTX, zajistit likviditu a zároveň odměnit první uživatele Vertexu za jejich přispění protokolu,” řekl spoluzakladatel Darius Tabatabai. “Chceme, aby cenu tokenu $VRTX určoval trh, a ne my, a věříme, že to vytvoří více příležitostí pro všechny uživatele, a nejen pro pár vyvolených.”

Společnost Vertex používá LBA jako spravedlivý mechanismus pro spuštění tokenu, který má přinést počáteční likviditu, spravedlnost a nižší volatilitu oproti spuštění s pevně stanovenou cenou, která může, ale nemusí odrážet skutečnou tržní cenu tokenu. Aukce se bude skládat ze dvou fondů, z nichž jeden bude tvořen tokeny USDC.e a druhý $VRTX. Oba fondy likvidity jsou jednostranné a přijímají pouze příslušný token.

LBA tokenu Vertex se bude skládat ze tří fází:

• Fáze 1: Sedmidenní aukce

• Fáze 2: Uvedení tokenu $VRTX na trh a uplatnění nároku na likviditu

• Fáze 3: Přidělování tokenů po skončení LBA a tokenomika $VRTX

Aukce se může zúčastnit kdokoli, ale pouze někteří uživatelé mohou přispívat do fondu likvidity $VRTX. Tokenům bude po skončení LBA v určitých situacích omezena obchodovatelnost. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak budou probíhat jednotlivé fáze a jak se jich zúčastnit, navštivte blog Vertex Protocol, kde je vše vysvětleno mnohem podrobněji.

“Prvních sedm měsíců, kdy byl DEX v provozu na mainnetu Arbitrum, jsme se soustředili především na klíčový produkt Vertex,” uvedl spoluzakladatel Alwin Peng. “Věříme, že jsme vytvořili jeden z nejotevřenějších motivačních programů pro uživatele, aby si koupili, drželi a vsadili náš token, a jsme nadšeni, že ho můžeme uvést na trh.”

Po skončení LBA se oba fondy likvidity sloučí do jednoho fondu $VRTX-USDC.e, který bude poskytovat základní likviditu pro tokeny $VRTX. Účastníci LBA si pak budou moci nárokovat odměny získané před LBA, poskytovat likviditu, směňovat a obchodovat se svými tokeny $VRTX nebo je vsadit a získat tak výhody plynoucí z poskytování další likvidity tokenu $VRTX.

$VRTX je nativní token pro protokol Vertex, který má odměňovat věrné uživatele Vertexu různými výhodami. Chcete-li se dozvědět více o $VRTX, navštivte blog Vertex Protocol.

O společnosti Vertex

Společnost Vertex Protocol byla založena týmem obchodníků a inženýrů, kteří mají zkušenosti s budováním obchodu na trzích TradFi i DeFi. Viděli, že trh potřebuje, aby uživatelé mohli s DeFi komunikovat flexibilnějším způsobem, a rozhodli se využít rostoucí ekosystém na blockchainu Arbirtrum a uvést na trh vlastní obchodní protokol. Dnes jsou nadšeni, že mohou stát v čele odvětví inteligentních kontraktů a tržních inovací pro Arbitrum a pomáhat spolupracovat s některými z nejzajímavějších jmen v oblasti kryptoměn při vytváření protokolu DeFi, který funguje pro všechny uživatele.

Vertex Protocol má za cíl vytvořit nejférovější kryptoměnu na trhu a v současné době je jednou z nejrychleji rostoucích DeFi burz.

TZ

Zdroj: ICT NETWORK NEWS