Search
Close this search box.

Více než 30 her opustí v květnu PlayStation Plus

PS Plus Extra, populární předplatné služba pro konzole PlayStation, umožňuje hráčům přístup k široké škále her. Přestože se služba pravidelně rozšiřuje o nové tituly, občas se některé hry musí vyřadit. Tento měsíc dokonce dojde k velkému odlivu her.

34 her zmizí z předplatného PlayStation Plus 

Zatímco běžně je počet nově přidaných her vyšší než těch odebraných, květen 2024 přináší netypický odliv, kdy z nabídky zmizí hned 34 her. Mezi nimi jsou významné tituly jako Horizon Zero Dawn: Complete Edition či Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, stejně jako celá řada her z franšízy Final Fantasy, včetně Final Fantasy 7, Final Fantasy 8 Remastered, a další. Dále odchází hry jako Absolver: Downfall, Abzu, Ashen, Darksiders série, Elex a Elex 2, a mnohé další.
Masivní úbytek nenechal u hráčů na sebe dlouho čekat a vyvolal tak jisté zklamání. Sony dosud neoznámilo, jaké nové hry budou do služby přidány, a proto panuje nejistota, zda nové tituly dosáhnou na kvalitu těch odstraněných. Prozatím byly odhaleny pouze tyto hry ZDE.
Předpokládá se, že další informace budou zveřejněny v následujících týdnech a že Sony bude reagovat na feedback komunity, aby zajistilo, že jejich herní knihovna zůstane atraktivní a konkurenceschopná.
Obrázek: unsplash.com
Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

Zdroj: ICT NETWORK NEWS