Přeskočit na obsah

Xbox & Bethesda konference proběhne dnes večer

Již dnes večer proběhne očekáváná konference Xbox and Bethesda Games Showcase 2022. Po konferenci Sony a Summer Game Fest se tak jedná o další důležitou událost.

Xbox & Bethesda konference dnes večer

Měsíc červen se ve světě gamingu vždy nesl ve znamení herních showcase. Již dnes v 19:00 našeho času proběhne dlouho očekávaná konference herních gigantů Xboxu a Bethesdy.

Podle všech dostupných informací od insiderů bychom se měli dočkat herních novinek od studií Microsoftu a Bethesdy, hardwarových novinek pro konzole Xbox Series X/S a také další hry, které poputují na Game Pass. Insideři také poodhalují, že dnešní showcase bude trvat déle než 90 minut a její obsah bude opravdu nabitý.

V úterý 14. června bude pokračování v Xbox Games Showcase Extended. Konferenci můžete sledovat živě prostřednictvím sociálních platforem YouTube, Facebook, Twitch a Twitter. Konference bude nově k vidění také na sociální síti TikTok.

Těšíte se?

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Veletrh URBATECH 2023

První ročník veletrhu pro města a obce URBATECH, proběhne na Výstavišti České Budějovice v termínu 30. 3. – 1. 4. 2023. Významnou součástí bude i

Číst dále »
Generated by Feedzy