Search
Close this search box.

Bernd Bugelnig jmenován Country Managerem Capgemini Česká republika

Společnost Capgemini oznamuje jmenování Bernda Bugelniga do role Country Managera Capgemini Česká republika. Své zkušenosti s vytvářením efektivních týmů a zaměřením na klienty využije k dalšímu zviditelnění a zvýšení vlivu společnosti Capgemini v této zemi.

„Jsem rád, že mám příležitost podílet se na rozvoji digitální budoucnosti České republiky s využitím místních i mezinárodních silných stránek Capgemini,” řekl Bernd Bugelnig, nový Country Manager Capgemini Česká republika. „Těším se, že budu moci využít zkušeností a odhodlání týmu Capgemini a nabídnout českým firmám nové služby v oblasti obchodní a technologické transformace, zejména řešení na míru pro inteligentní automatizaci a veřejný cloud, a také jim pomoci urychlit snižování uhlíkové stopy a využít generativní umělou inteligenci k řešení jejich obchodních výzev.”

Životopis: Bernd Bugelnig

Od roku 2015 působil Bernd Bugelnig jako Country Manager společnosti Capgemini v Rakousku, kde vedl řadu projektů v různých odvětvích zaměřených na technologickou transformaci, z nichž některé byly úspěšně realizovány i v České republice.

Bernd nastoupil do společnosti Capgemini v roce 2000. Strávil zde více než 20 let a zastával různé vedoucí funkce v Rakousku. Kromě toho pracoval pro klienty a realizoval projekty v zemích střední a východní Evropy, například na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a na Ukrajině.

V letech 1991 až 2000 byl Bernd manažerem v poradenské společnosti Ernst & Young Consulting, kterou v roce 2000 převzala společnost Capgemini. Svou kariéru zahájil v roce 1988 ve společnosti Philips Data Systems.

Bernd Bugelnig pochází z rakouských Korutan a vystudoval informatiku na Technické univerzitě ve Vídni.

TZ

 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS