Přeskočit na obsah

Blizzard odhaluje Twitch drops a další novinky v patchi 10.1 pro World of Warcraft

Blizzard Entertainment právě představil nejnovější Twitch drops, které přináší Embers of Neltharion a opět nabízí exkluzivní předměty ze světa World of Warcraft.

Blizzard odhaluje Twitch drops

Nadcházející patch pro hru World of Warcraft, Embers of Neltharion, je již za dveřmi a Blizzard přichází s novou šarží Twitch drops, které hráči mohou získat při příležitosti jeho vydání. Twitch drops se v poslední době staly trendem, jehož se mnoho společností chopilo, a slouží jako způsob, jak získat větší pozornost na Twitchi a odměnit fanoušky exkluzivními odměnami za sledování náhledů na nadcházející hry nebo aktualizace. Blizzard využil Twitch drops zejména pro Overwatch 2 a World of Warcraft, i když implementace nebyla bez vždy komplikací.

Blizzard se zejména rozhodl udělat mnoho exkluzivních předmětů ze světa World of Warcraft jako Twitch drops, což dříve bylo považováno za luxus mezi hráči. Ačkoli se Blizzard nevzdává odměn z karetní hry Trading Card Game, Ion Hazzikostas ujistil hráče, že velmi žádaný Spectral Tiger si zachová svou exkluzivitu.

Embers of Neltharion přinese nové zážitky a výzvy pro hráče World of Warcraft a díky Twitch drops se fanoušci mohou těšit na další exkluzivní odměny. Blizzard se také snaží zajistit, aby byl tento trend co nejtransparentnější a aby byl pro hráče co nejvýhodnější. Doufejme, že tento krok přinese více pozitivních zážitků pro fanoušky hry World of Warcraft. Na chystané novinky v patchi 10.1 se můžete podívat ve videu níže.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy