Přeskočit na obsah

Crosser a Elkome spolupracují na urychlení průmyslových projektů IoT

Crosser, inovátor v analytice, inteligentních pracovních postupech a hybridní integraci pro průmyslový internet věcí (IIoT), uzavřel partnerství s Elkome, dodavatelem průmyslových systémů a důvěryhodným poradcem s vysokou znalostí průmyslu na finském trhu. Crosser a Elkome společně pomohou průmyslu urychlit cesty digitální transformace bez spoléhání se na interní vývojáře softwaru.

Společnost Elkome se sídlem v Hyvinkaa ve Finsku dováží průmyslový hardware a komponenty od výrobců zařízení a dodává je do průmyslu. Kromě prodeje produktů společnost navrhuje systémy pro testování produktů, řízení kvality, provozní efektivitu a digitalizaci výroby.

Řešení společnosti Elkome jsou navržena tak, aby digitalizovala výrobu a zvýšila efektivitu. Elkome také nabízí technologie, jako jsou řešení pro velín a operátorské rozhraní, komunikační a průmyslové sítě a řešení vzdáleného přístupu, které pokrývají jak výrobu zařízení, tak systémovou integraci.

Crosser nabízí kompletní řešení, které pomáhá organizacím bohatým na majetek překonat složitost dat. Nízkokódová platforma Crosser poskytuje uživatelům přístup k bohaté knihovně předpřipravených modulů, které umožňují nevývojářům aplikovat na streamovaná data jakoukoli transformaci dat, harmonizaci a pokročilé analýzy. Platforma umožňuje hybridní architekturu, což znamená, že modul pro analýzu v reálném čase neboli Crosser Node lze nainstalovat kdekoli: na hraniční bráně, v továrně nebo v cloudu, což zákazníkům poskytuje maximální flexibilitu.

Bojujte se složitostí jednoduchostí
Průmyslové projekty IoT jsou často velmi složité, časově náročné a vyžadují velké znalosti i digitální odbornost. Většina projektů IIoT také spoléhá na digitální hardware nebo infrastrukturu, jako jsou brány a virtuální stroje. Pro průmysl je zásadní mít dodavatele, kteří se mohou zaměřit na všechny tyto aspekty.

Crosser a Elkome společně poskytují nástroje pro zjednodušení a urychlení digitálních projektů pro jakékoli odvětví, pro přístup k datům jejich aktiv a jejich efektivní správu.

„V Elkome skutečně věříme, že máme nástroje, které průmyslovým podnikům pomohou udělat zásadní první kroky k Průmyslu 4.0,“ vysvětluje Juha Halonen, marketingový ředitel společnosti Elkome. „Postupem času naše personalizované služby znamenaly, že jsme si s našimi zákazníky vybudovali silné vztahy, které nám pomáhají dodávat přesná řešení, která požadují. Nyní, když pracujeme se společností Crosser, jsme schopni tuto nabídku vylepšit a pomoci zákazníkům nejen získat přístup k jejich datům, ale také bojovat se složitostí, která je s nimi často spojena.“

Martin Thunman, generální ředitel a spoluzakladatel Crosser, opakuje Halonenovy úvahy: „Naším cílem je radikálně zjednodušit digitální cestu pro Elkome a její zákazníky a pomoci jim rychleji dostat více projektů IIoT do výroby. S podporou odborných znalostí společnosti Elkome ve finském průmyslu doufáme, že podpoříme ještě více organizací, které se snaží dělat více s daty svých aktiv.“

Zdroj: iotglobalnetwork.com

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy