Search
Close this search box.

DELL cena putuje opět k ATC

Společnost AT Computers získala od společnosti Dell Technologies ocenění pro nejlepšího distributora DELL klientských zařízení za rok 2022. Obhájila tak stejnou pozici z loňského roku.

Ocenění za ATC převzal ve středu 22. listopadu Petr Vaněk, místopředseda představenstva, a to z rukou Vangelise Lagousakose (Senior Director & Channel Sales DELL) a Milana Hrabovského (Regional Sales Manager DELL) v rámci partnerského summitu Dell Technologies Forum v Praze.

V loňském roce si u ATC zakoupilo produkty Dell více jak 2000 partnerů, zároveň dosáhlo největšího meziročního růstu 33 % ze všech českých distributorů. Spolupráce ATC a DELL se datuje již od roku 2009 a ATC má v nabídce kompletní produktové portfolio od počítačů, notebooků a pracovních stanic, přes monitory, klávesnice, webkamery a další příslušenství, až po servery a diskové pole. Zapomenout nesmíme ani na gamingový hardware pod značkou Alienware.

K získanému ocenění se za ATC vyjádřil právě Petr Vaněk, který ji převzal: „Jsem nadšen, že i letos jsme získali toto prvenství a obhájili tak loňské vítězství. Děkuji především resellerům, bez kterých by to nešlo! Díky putuje také našemu stabilnímu Dell teamu sídlícímu v brněnské pobočce a spolupracovníkům přímo z Dell, díky kterým se našemu businessu takto daří.“.

Produkty značky DELL má u ATC na starosti stále stejný tým specialistů, které zastřešuje Petr Fiala, senior product manager (fiala@atcomp.cz), produktoví manažeři Tomáš Jirků (jirku@atcomp.cz) a Jiří Rakušan (rakusan@atcomp.cz) a produktový specialista Štěpán Bulla (bulla@atcomp.cz). K dotazům a poptávkám můžete využít i obecný email dell@atcomp.cz.

Více informací

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS