Přeskočit na obsah

FOR ARCH 2023

34. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v souběhu a 19. ročník veletrhu nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR byly slavnostně zahájeny v úterý 19. září 2023 v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA.

Úvodních proslovů a slavnostního přestřižení pásky se zhostil primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda společně se starostou městské části Praha 18 Zdeňkem Kučerou, ředitelem Státního fondu životního prostředí Petrem Valdmanem, prezidentem Svazu podnikatelů ve stavebnictví Jiřím Nouzoua prezidentem Asociace českých nábytkářů Martinem Čudkou. Za ABF, a.s. vystoupil předseda představenstva Pavel Sehnal.

SPOLEČENSKÝ VEČER
Druhý den veletrhu se uskutečnil v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA také společenský večer vystavovatelů. V úvodu večera proběhlo vyhlášení výsledků soutěže GRAND PRIX.

ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE:

Počet vystavovatelů: 575
Výstavní plocha: 30 800 m2
Počet návštěvníků: 43 727
Počet akreditovaných novinářů: 86

Více informací

Zdroj: EVENT WORLD NETWORK NEWS 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS

SpeedCHAIN ​​Slovakia 2024

Odborný program SpeedCHAIN ​​Slovakia 2024, který se bude konat 30.-31.5.2024, nabídne komplexní pohled do segmentů dopravní logistiky včetně integrace nízkoemisních vozidel do komerčních flotil, automatizace

Číst dále »