Search
Close this search box.

Dolby Atmos a větší kapacita SSD přicházejí na PS5

Sony představuje novou beta aktualizaci systémového softwaru konzole PlayStation 5, která přináší vysoce žádaný audio formát Dolby Atmos, větší kapacitu SSD, nové funkce pro přístupnost a další.

Velký update pro PlayStation 5

Od momentu, kdy se konzole PlayStation 5 objevila na trhu, se majitelé často dožadovali podpory pro audio formát Dolby Atmos. Tento formát je považován za jeden z nejlepších, pokud je řádně podporován. Ačkoli technologie 3D Tempest audio na PS5 již nabízí působivý zvukový zážitek, přání hráčů po podpoře Dolby Atmos nebylo nikdy utišeno. Nyní se toto přání stává skutečností díky nejnovější beta verzi systémového softwaru.

Součástí aktualizace je také rozšíření podpory pro M.2 SSD s novou maximální kapacitou 8TB, což je dvojnásobek původního limitu 4TB. Při vylepšení vašeho SSD však nezapomeňte, že je stále nutné používat SSD s chladičem.

Tato beta aktualizace systémového softwaru přináší také dvě nové funkce pro přístupnost: pomoc druhého ovladače a haptickou odezvu uživatelského rozhraní systému. S touto aktualizací můžete nyní používat druhý ovladač DualSense jako asistenta ovladače a používat tyto dva různé ovladače, jako by byly jedním.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS