Search
Close this search box.

Herní monitor AOC Q24G2A/BK

Herní monitor AOC Q24G2A-BK

AOC Q24G2A/BK je 23,8″ herní monitor s vysokou obnovovací frekvencí 165 Hz, extrémně rychlou dobou odezvy 1 ms MPRT a pokročilou technologií Adaptive Sync.

Model Q24G2AE/BK je ideální volbou pro všechny uživatele, kteří očekávají vynikající výkon. Tento monitor vyniká díky svému rozlišení QHD, nízkému vstupnímu zpoždění a širokému barevnému gamutu, což je perfektní kombinace s výškově nastavitelným stojanem. S obnovovací frekvencí 165 Hz, extrémně rychlou dobou odezvy 1 ms MPRT a podporou technologie Adaptive Sync monitoru Q24G2A/BK se zbavíte trhání obrazu a zadrhávání.

AOC Q24G2A-BK backDíky rozlišení Quad HD (QHD) 2 560 x 1 440 získáte skvělou kvalitu obrazu s ostrými detaily. Poměr stran 16:9 vám poskytne dostatek prostoru pro zábavu i práci, a umožní vám plně vychutnat hry nebo filmy ve své původní velikosti.

Díky panelu IPS bude obraz vypadat úžasně s přirozenými a přesnými barvami bez ohledu na úhel, pod kterým monitor sledujete.

S obnovovací frekvencí 165 Hz, která je více než dvojnásobkem průmyslového standardu 60 Hz, si můžete užít hladký chod her a využít plný potenciál vaší grafické karty. Díky tomu se zbavíte trhání obrazu a rozmazávání pohybu, což vám umožní reagovat rychleji a lépe se ponořit do děje.

Monitor AOC Q24G2A/BK má také úzké rámečky a bezrámečkový design, což znamená minimální rozptyl mezi obrazy na více monitorech. Lze tak vytvořit dokonalou herní stanici.

Navíc, tento monitor je vybaven možností nastavení výšky, což vám pomůže najít pohodlnou polohu při práci, hraní her nebo sledování videí, a také pomůže snížit únavu a udržet vaše tělo zdravé.

AOC GAMING logoAOC G-Menu je bezplatný nástroj, který vám umožní pohodlné přizpůsobení monitoru podle vašich potřeb. Aktivace režimu AOC Low Input Lag zase minimalizuje dobu odezvy monitoru, což je zásadní pro hráče, kteří hledají co nejrychlejší reakce na své pohyby.

Kromě toho monitor podporuje řadu herních funkcí, včetně technologie Shadow Control, možnosti zobrazení středového kříže, herního režimu a technologie Game Colour, která zlepšuje zobrazení barev.

Pokud jde o konektivitu, monitor disponuje HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2 pro snadné připojení k vašemu počítači nebo herní konzoli.

Celkově je AOC Q24G2A/BK výborným monitorem pro hráče i náročné uživatele, kteří očekávají vysokou kvalitu obrazu, rychlou odezvu a možnost přizpůsobení monitoru svým potřebám.