Search
Close this search box.

Lukáš Klášterský se stává ředitelem společnosti ORBIT

Česká IT společnost ORBIT (člen skupiny SUDOP CIT), která se zabývá poskytováním konzultačních a implementačních služeb v oblasti cloudu, bezpečnosti, virtualizací desktopů a specializovaných IT služeb kolem datových center, obsazuje pozici ředitele společnosti. Roli bude zastávat Lukáš Klášterský, který v ORBITu doposud působí jako Cloud & Digital Principal Partner.

Cílem obsazení pozice ředitele společnosti je expanze ORBITu v oblasti cloudu, bezpečnosti a další růst společnosti. „V dosahování cílů mi bude pomáhat jedinečná DNA ORBITu, kterou naši zákaznici dlouhodobě oceňují. Je postavená na výjimečném týmu profesionálů, kteří posouvají hranice využití IT a propojují rozdílné světy cloudu a on-premise,“ komentuje změnu Lukáš Klášterský, Chief Executive Officer ORBITu.

Lukáš Klášterský bude mít od 1. září 2023 na starosti především strategické řízení, rozvoj služeb a produktů, spoluřízení obchodu a marketingu včetně rozvíjení spolupráce v rámci skupiny SUDOP SCIT. Zároveň si Lukáš Klášterský ponechá svou dosavadní roli Cloud & Digital Principal Partnera.

Na vedení společnosti se budou i nadále podílet Pavel Šebera (Finance & Backoffice Director), Leo Štěpán (Technical Director) a Ondřej Moudrý (Sales and Marketing Director).

„Věříme, že nám tato změna umožní dosáhnout našich ambiciózních cílů, posílíme naši DNA a zajistíme, že bude ORBIT i nadále na špičce IT odvětví. Děkujeme všem našim zaměstnancům za jejich pracovní odhodlání i nadšení a těšíme se na společnou budoucnost, která nás v nové etapě rozvoje ORBITu čeká,“ dodává ke změně Pavel Šebera, Finance & Backoffice Director.

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS