Search
Close this search box.

Stuart Jordan byl jmenován generálním ředitelem pro střední a východní Evropu

Mezinárodní realitní poradenská společnost Savills jmenovala generálního ředitele pro střední a východní Evropu. Spojí tak své dlouholeté aktivity v Polsku a České republice, jakož i širší síť partnerských kanceláří, s cílem dále rozvíjet své aktivity ve střední a východní Evropě. Funkce se ujme současný generální ředitel pro Českou republiku a Slovensko Stuart Jordan, který od roku 2017 úspěšně rozvíjel českou pobočku Savills, včetně nedávného rozšíření aktivit na Slovensku.

Stuart Jordan povede vlastní kanceláře Savills v České republice a Polsku a bude koordinovat i aktivity partnerských kanceláří Savills v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku a Srbsku.

Tomasz Buras, který od roku 2014 zastával funkci generálního ředitele Savills v Polsku, odchází ze společnosti, aby se mohl věnovat novým výzvám.

James Sparrow, generální ředitel Savills pro Velkou Británii a region EMEA, říká: “Savills bude ve střední a východní Evropě fungovat jako jeden region, ve kterém sjednotí proklientský přístup a zajistí tak kvalitní a profesionální služby v rámci CEE, na které jsou klienti zvyklí. Abychom zajistili kompletní nabídku služeb, vybudovali jsme naše týmy napříč regionem. V nedávné době jsme např. rozšířili týmy pro správu nemovitostí, pronájem průmyslových nemovitostí, službu servisovaných kanceláří Workthere a nábor specializovaných odborníků na ESG.”

“Jsem vděčný Tomaszovi Burasovi za jeho vedení společnosti Savills Polsko. Významně přispěl k rozvoji našeho polského podnikání a růstu této pobočky, což nám nyní umožňuje její další expanzi.”

Stuart Jordan říká: “Jsem potěšen, že mohu převzít tuto roli. Po úzké spolupráci s týmy v celé střední a východní Evropě cítím, že nastal ten správný čas, abychom naše aktivity centrálně propojili a využili této synergie k růstu na CEE trzích ve prospěch našich klientů.”

Podle průzkumu společnosti Savills region střední a východní Evropy již řadu let roste tempem vyšším než je průměr EU28, a jeho realitní trhy jsou taženy domácí poptávkou, kterou podporuje trvalý příliv prostředků z fondů EU a silný růst mezd. Pro rok 2024 předpokládá Evropská komise růst HDP v České republice o 2,6 % a v Polsku o 2,7 %, výrazně převyšující předpokládaný nárůst pro celou EU ve výši 1,7 %, což ukazuje na přetrvávající růstové příležitosti pro realitní hráče v regionu.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS