Search
Close this search box.

Night City v Cyberpunk 2077 dostává nový grafický mód

Moddingová komunita se snaží vylepšit hratelnost a vizuální efekty hry Cyberpunk 2077 od vydání v prosinci 2020. Nyní se objevuje nový texturovací mod, který výrazně zlepšuje grafiku a vzhled hry.

Cyberpunk 2077 v mnohem hezčí vizuálu

V posledních měsících se mnoho hráčů a fanoušků série dohadovalo o tom, zda byla hra vydána předčasně a zda byly všechny funkce a efekty dokončeny. Někteří lidé si stěžovali na grafické chyby a nedostatky, zatímco jiní se snažili najít způsoby, jak vylepšit hratelnost a vzhled hry.

Nový texturovací mod HD Reworked Project pro Cyberpunk 2077 vytvořil modder s přezdívkou „Halk Hogan“ a přináší do hry větší detaily, lepší textury a barevné kontrasty. Modifikace zlepšuje také osvětlení a zvyšuje rozlišení textur, aby vypadaly ostré a čisté.

Modifikace nabízí dvě verze: Ultra Quality a Balanced. Ultra Quality verze poskytuje extrémně ostré textury, které poskytují nejlepší vizuální zážitek, avšak mohou být náročné na výkon počítače. Tato verze je doporučena pro hráče, kteří hrají v rozlišení 1440p nebo 4K, ale vyžaduje až o 800 MB více VRAM než základní hra.

Nicméně, pokud máte silnější stroj a hledáte způsoby, jak zlepšit vizuální stránku hry Cyberpunk 2077, Ultra Quality verze modifikace by mohla být pro vás tou správnou volbou.

Obrázek: cyberpunk2077.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS