Search
Close this search box.

Nintendo a Illumination oznámily práci na novém filmu ze světa Super Mario

Nintendo společně s produkční společností Illumination oznámily zahájení práce na novém filmu ze světa Super Mario, který by měl mít premiéru 3. dubna 2026.

Super Mario film

Po obrovském úspěchu filmu Super Mario Bros. z minulého roku, Nintendo ve spolupráci s Illumination oznámili, že se již pracuje na dalším filmovém dobrodružství zasazeném do tohoto ikonického vesmíru. Oznámení, učiněné Shigeru Miyamotem z Nintenda a Chrisem Meledandrim z Illumination, nespecifikovalo, zda půjde o přímé pokračování prvního filmu, ale potvrdilo návrat režisérské dvojice Aaron Horvath a Michael Jelenic.

Shigeru Miyamoto poznamenal, že s tímto novým projektem plánují rozšířit svět Maria do nových rozměrů s živou a zábavnou příběhovou linií. Zatímco konkrétní detaily filmu zůstávají tajemstvím, fanoušci se mohou těšit na další rozšiřování Mariova vesmíru.

Obsazení prvního filmu Super Mario Bros., včetně Chrisa Pratta, Anyi Taylor-Joy a dalších, přispělo k jeho pozitivnímu přijetí u fanoušků i kritiků, což filmu zajistilo místo mezi nejvýdělečnějšími filmy všech dob.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS