Search
Close this search box.

Nová aktualizace Dying Light 2 přináší řadu oprav a vylepšení

Techland vydává aktualizaci 1.12.2 pro hru Dying Light 2, která řeší několik chyb a problémů s výkonem ve světě plném zombie.

Aktualizace pro Dying Light 2

Techland nedávno vydal aktualizaci 1.12.2 pro PC verzi své zombie akční RPG hry Dying Light 2. Studio plánuje vydání této aktualizace pro konzolové verze Dying Light 2 v následujících týdnech.

Dying Light 2, který byl vydán v loňském roce, nabízí hráčům možnost provádět parkour přes město Villedor napadené zombiemi, jedno z posledních zbývajících center lidské civilizace. Aktualizace 1.12.2 je menší opravný balíček zaměřený na opravu chyb. Přidává také nový balíček 100 DL Point do herního obchodu. Společnost také aktualizovala svou licenční smlouvu týkající se modifikací pro Dying Light 2.

Hlavní opravy v aktualizaci 1.12.2 zahrnují různá řešení pro zadrhávání, zamrzání, grafické chyby a problémy s výkonem napříč platformami, s konkrétními opravami pro PS4 a PS4 Pro. Opravy zahrnují například řešení problémů s náhodným zadrháváním v menu města a při prohlížení nástrojů v inventáři.

Obrázek: dyinglightgame.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS