Search
Close this search box.

Starfield má na Steamu nižší hodnocení než Fallout 76

Starfield na platformě Steam získal nižší hodnocení než kontroverzní MMORPG Fallout 76 od společnosti Bethesda. Avšak je zde jeden háček.

Starfield hůře hodnocený než Fallout 76?

Nedávno bylo zjištěno, že hra Starfield překročila určitý práh a na Steamu získala nižší hodnocení než Fallout 76, MMORPG od Bethesdy, která se setkala s mnoha problémy. Starfield má nyní celkové hodnocení 71,37%, zatímco Fallout 76 má v době psaní tohoto článku hodnocení 71,76%.

Rozdíl mezi těmito dvěma hrami je zhruba 1 100 pozitivních recenzí ve prospěch Fallout 76. To může naznačovat dvě možné teorie: buď má Starfield problém zaujmout fanoušky na Steamu, nebo je Fallout 76 lepší, než si mnozí lidé mysleli po celá léta. Je pravda, že Fallout 76 se po svém problematickém spuštění zotavil a mnozí hráči si hru stále užívají.

Podle dat z SteamDB má Starfield nižší hodnocení než Fallout 76, i když jen o třetinu procenta. Toto číslo nám však ukazuje, že téměř třetina všech uživatelů na Steamu není s nákupem Starfieldu zcela spokojena. To je přibližně 24 600 uživatelů.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS