Search
Close this search box.

Novým obchodním ředitelem společnosti Thein Security se stal Jiří Mrózek

Thein Security vítá nového člena svého týmu Jiřího Mrózka, který obsadil pozici obchodního ředitele. Od svého předchůdce převezme koordinaci obchodních a realizačních aktivit společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráci na marketingových aktivitách. Na starosti bude mít také zpracovávání analýz prodeje, people management či zodpovědnost za obchodní výsledky spolu s celkovou reprezentací společnosti.

Vhodnou volbou se stal díky svým mnohaletým obchodním a řídícím zkušenostem. Jiří Mrózek svou kariéru odstartoval v českém telekomunikačním prostředí již v roce 2003, kdy z pozice Key Account Managera pečujícího o nejvýznamnější klienty tehdejšího mobilního operátora Eurotel vyrostl až na pozici Sales Managera sfúzované společnosti Telefónica O2. Další cennou profesní i osobní zkušeností pak byl přestup do společnosti Vodafone, kde měl za úkol definovat nový trh B2B, strategii vstupu na tento trh a postavit, řídit a rozvíjet nový dedikovaný expertní sales tým. Z pozice ředitele SME & Corporate segmentu se tak podílel na transformaci společnosti Vodafone na respektovaného konvergentního operátora s plně konkurenceschopnou propozicí pro každého firemního klienta.

Zkušenosti s prodejem a péčí o B2B klienty dále využil a rozvinul ve společnosti Samsung Electronics, kde byl lídrem týmu zodpovědného za transformaci tradičního retail obchodního modelu na model obsluhy firem a korporátních klientů, včetně dedikované produktové propozice.

V dalších společnostech, jako byly MAPO Group, CK FISCHER či Swiss Life Select, pak na vedoucích pozicích dále zlepšoval své obchodní i řídící know-how s jasným příklonem k nastavování, řízení a rozvoji sales týmů, business strategiím, poradenství a konzultačnímu prodeji.

V Thein Security ho čeká nová kariérní výzva v podobě vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání, implementace KPI pro tým či hledání obchodních synergií ve skupině. Své dosavadní schopnosti v novém prostředí jistě využije, také jako mnohé další získá v rámci osobního rozvoje.

“Cítím velkou čest a radost, že se připojuji k týmu Thein Security jako její obchodní ředitel. Jsem připraven čelit výzvám a hledat nové obchodní příležitosti pro naši společnost, které ji dovedou k růstu, úspěchu a posílení pozice na B2B trhu kybernetické bezpečnosti,” řekl o svém nástupu Jiří Mrózek.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS