Search
Close this search box.

O business development ve společnosti Analytics Data Factory se nově stará David Nurkovič

Za aktivity v oblasti rozvoje obchodu ve společnosti Analytics Data Factory od října zodpovídá David Nurkovič. Jeho doménou jsou oblasti automotive, energetiky a financí. Před nástupem do ADF působil David Nurkovič ve společnosti EUROWAG jako vedoucí týmu eMobility.

David Nurkovič má bohaté zkušenosti v oblastech automotive, energetiky a finančnictví. Během své kariéry se mimo jiné věnoval designování řídících systémů pro vodní elektrárny a šest let působil v automobilce Škoda Auto v Mladé Boleslavi, kde se podílel na řízení strategických aktivit v oddělení zahraničních regionů.

Před nástupem do ADF pracoval pro společnost EUROWAG, kde měl z pozice vedoucího týmu divize eMobility na starosti transformaci produktového portfolia pro konvenční vozidla na bezemisní.

Na pozici Business developera je David zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti Analytics Data Factory. „Věřím, že díky znalostem automobilového průmyslu, energetiky, fintech, agilního vývoje softwaru a svojí specifické orientaci na budování vztahů se zákazníky dokážu vystihnout a vyřešit palčivé problémy spojené se zabezpečeným zpracováním dat odrážející zejména příchod výzev ESG,“ shrnuje David Nurkovič svou vizi a cíle na nové pozici.

David je ženatý a má dva dospívající syny. Volný čas rád tráví aktivně – jízdou na kole, lyžováním a cestováním po Evropě spojeným s kempováním.

TZ

Zdroj: JOBS NETWORK NEWS 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS