Search
Close this search box.

Odhaleny nové záběry Armored Core VI

Jedna z nejočekávanějších her letošního léta nám postupně ukazuje své vlastnosti. V nejnovějším videu se můžeme podívat přímo na gameplay této připravované hry.

Návrat ke kořenům

Před tím, než se společnost FromSoftware stala ikonou herního průmyslu díky známé sérii Dark Souls, zaměřovala se na méně známý, avšak rovněž fascinující herní cyklus, a to konkrétně na sérii Armored Core. Šestý díl této série, Armored Core VI, nás zavede do futuristického světa, kde se budeme potýkat s intenzivním a neúprosným robotickým bojovým systémem.

Studio Bandai Namco, které se postaralo o vydání většiny titulů od FromSoftware, pravděpodobně projevilo zájem oživit tuto klasickou sérii. V souvislosti s tímto rozhodnutím souhlasilo se vznikem Armored Core VI, i přes to, že předchozí díl byl vydán na konzoli PlayStation 3.

V tomto novém přírůstku série nás čekají vzrušující nové výzvy, které si pro nás připravili vývojáři. Nové herní video, které bylo odhaleno na festivalu Summer Game Fest, nám nabízí krátký náhled na bojové mechanismy a další herní prvky.

Obrázek: bandainamcoent.eu

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS