Přeskočit na obsah

Soul spouští první fázi svého metavesmíru

Soulská metropolitní vláda (SMG) oficiálně spouští první servisní fázi svého virtuálního komunálního světa, Metaverse Seoul.

Má být vůbec první platformou svého druhu na světě poté, co prošla beta testem různých administrativních služeb, jako je ekonomika, vzdělávání a daňové záležitosti.

Metaverse Soul

SMG uvedla, že Metaverse Soul je navržen tak, aby poskytoval různé veřejné služby, přičemž se zaměřuje na „svobodu, začlenění a spojení“ jako tři základní hodnoty platformy.

Jeho cílem je vytvořit hyperrealistický komunitní prostor kreativity a komunikace, který je přístupný všem uživatelům pro rozšířené zážitky.

Podle SMG se základní hodnota svobody zaměřuje na vytvoření komunitního prostoru, kde se uživatelé mohou kreativně vyjádřit a svobodně spolu komunikovat. Uživatelé mohou využívat veřejné služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok a navštěvovat virtuální kancelář starosty a knihovnu, hrát sezónní minihry a účastnit se veřejných soutěží.

Uživatelé mohou komunikovat jako avataři bez jakýchkoli překážek nebo diskriminace. Jako hyperrealistický prostor mají uživatelé přístup do Soul Fintech Lab a Soulského centra podpory podnikání a také mohou navštívit 10 hlavních turistických atrakcí Soulu a další.

Hodnota připojení se zaměřuje na budování virtuálního světa, který uživatelům poskytuje pohlcující zážitky z reality, aby mohli využívat veřejné služby, jako jsou setkání studentů se svými mentory za účelem virtuálních konzultací a také občané podávající občanské stížnosti prostřednictvím chatu, vydávání oficiálních dokumentů a placení místní daně.

Platforma byla vytvořena tak, aby fungovala jako prototyp, ale bude také propagována jako archetyp pro virtuální obecní správu.

Zdroj: smartcitiesworld.net

Zdroj: IOT NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS

Generated by Feedzy